Biz Kimiz ?

tarafından Şub 25, 2012 tarihinde yayınlandı | Kategori: Genel | 1 yorum

Biz Kimiz ?

Bilgi çağı ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen teknolojik ürünler ile bu ürünlerin sağladığı kolaylıklar hiç şüphesiz biz Harita Mühendislerini’de heyecanlandırıyor; sürekli kendimizi güncelleme ihtiyacını doğuruyor.

Sizin için hassasiyetin (prezisyon) ne denli önemli olduğunu biliyor, bu nedenle tüm çalışmalarımızı yüksek teknoloji ve bilgi sistemleri kullanarak, alanında uzman ve donanımlı personeller ile sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Klasik ölçme tekniklerine yani boyutlar kazandırıyor; daha hızlı ve daha doğru sonuçlar elde ediyoruz.

Veri toplama,değerlendirme,analiz etme ve sonuç ürün haline getirme çalışmalarında literatürü takip ediyor; en eski ile en yeniyi bir arada çalışılabilir bir hale getirmek için stratejiler geliştiriyoruz.

Klasik ölçme teknikleri ile birlikte modern enstrümanları (Gps Uyduları, Glonass Uyduları, CORS-TR gibi) kullanarak size tam da istediğiniz bilgiyi sunuyoruz.

Bir Yorum “Biz Kimiz ?”

  1. meltem AKYÜZ says:

    kendinizi anlatmaktaki başarınız işiniz de de devam edecektir umarım.HAYIRLI OLSUN

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>